FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 


izraksti no apdroshinashanas firmu protokoliem! =)

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов www.vivalasalsa.lv -> ГЋГЎГ® ГўГ±ГҐГ¬ îñòàëüíîì
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
jasmin



Зарегистрирован: 05.04.2006
Сообщения: 19

СообщениеДобавлено: Mon Feb 12, 2007 10:40 pm    Заголовок сообщения: izraksti no apdroshinashanas firmu protokoliem! =) Ответить с цитатой

- Zaļais opelis brauca man gan pa priekšu, gan aizmuguri, gan no sāniem, un man nācās ilgi manevrēt, kamēr es tajā ietriecos.

- Es dzirdēju, ka sieviete rozā kleitā, kas vēlās pār motora pārsegu, rupji lamājās, lai gan nekā tāda tur nebija.

- Laterna, kas iznira no pagrieziena, nekad tur nebija atradusies. Tāpēc es to sabraucu.

- Kad sapratu, ka nevarēšu izvairīties no sadursmes, piespiedu gāzi un ietriecos citā mašīnā.

- Ārsts no ātrās palīdzības mani piedzērušos pataisīja mākslīgi.

- Izbraucot no autostāvvietas, es nogriezos pa kreisi un ietriecos policijas mašīnā, tieši tur, kur es to parasti daru.

- Nobraucis no šosejas, pārliecinājos, ka ar bērniem viss kārtībā, un tikai tad uzbraucu virsū kokam.

- Tas, kas man ieskrēja pakaļā, nebija nekāda mašīna, bet gan gatavais buldozers.

- Mums jau kursos mācīja, ka pirmais jānobrauc tas, kurš mazāk svarīgs.

- Es sāku smieties par cietušo nevis tāpēc, ka esmu ļauns, bet tāpēc, ka viņš smieklīgi vārtījās.

- Es nekad nevienam līdz šim nebiju uzbraucis, tāpēc nezināju, kā to pareizi darīt.

- Bet tā sieviete pilnīgi neko nedarīja, kad es viņai uzbraucu!

- Piedzēries bija mans brālis, nevis es. Bet, kā viņš tika pie stūres, es nezinu.

- Es domāju, ka lūka ir atvērta, bet, kad izbāzu ārā galvu, izrādījās, ka tā nav.

- Policijai pateicu, ka neesmu ievainots, bet, noņēmis cepuri, atklāju, ka man ielauzts galvaskauss.

- Pārmest man, ka esmu vainīgs, nu nekādi nevar, it īpaši, ja jūs būtu redzējuši tā cilvēka ģīmi.

- Krustojumā dega te zaļa, te dzeltena, te sarkana – kurš gan tur varēja ko saprast!

- Es uzbraucu tam vīrietim, jo viņš neievēroja satiksmes noteikumus.

- Lai kā es mirkšķināju, viņš man tāpat drāzās virsū ar tālajām ugunīm.

- Es neatbildēju tāpēc, ka policists, kurš mani izjautāja, uzvedās tā, it kā es būtu sabraucis viņu, nevis to vīrieti.

- Kā vēlāk izrādījās, tas, kam es uzbraucu, bija nevis vīrietis, bet kaķis.

- Es zināju, ka braucot nedrīkst turēt rokās mobilo telefonu, bet tobrīd man pie rokas nekā cita nebija, un tas zvanīja.

- Tobrīd ceļš jau tā bija pilns, un tad vēl parādījās nobraukta vecenīte.

- Tajā dienā man piedzima dēls, ūdeņi jau bija nogājuši. Tāpēc es tā steidzos. Vai jums tā nav bijis?

- Tur neviens nebija vainīgs, jo izrādījās, ka mēs abi esam dzēruši.

- Lai gan policists man šķita aizdomīgs, viņam neviens nekur nelika pūst.

- Es nekad tur nebiju redzējis šādas zīmes, kamēr nesapratu, ka esmu pretējā joslā.

- Veca sieviete tur vienmēr pastaigājas ar savu suni, kad es braucu uz darbu, tāpēc man kaut kad nācās viņu nobraukt.

- Rokas un kājas pēc negadījuma man ir veselas, bet saprast gan es neko nesaprotu.

- Es zināju, ka mana sieva neprot braukt. Viņai pat nav tiesību. Es viņai to aizrādīju, bet viņa vienalga neatdeva man stūri.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Che



Зарегистрирован: 27.11.2006
Сообщения: 84
Откуда: Carnikava

СообщениеДобавлено: Tue Feb 13, 2007 12:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razz Razz Razz Ñìåøíî! Very Happy
_________________
Mañana!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов www.vivalasalsa.lv -> ГЋГЎГ® ГўГ±ГҐГ¬ îñòàëüíîì Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Наш провайдер:

Top.LV