FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 


svētdienas vakari

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов www.vivalasalsa.lv -> ГЋГЎГ® ГўГ±ГҐГ¬ îñòàëüíîì
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Amieela



Зарегистрирован: 09.12.2007
Сообщения: 3
Откуда: Riga, Kengarags

СообщениеДобавлено: Sun Jan 27, 2008 5:47 pm    Заголовок сообщения: svētdienas vakari Ответить с цитатой

ko darīt, ja mans puisis (kas ir arī mans partneris salsā) pasaka, ka neies uz salsas vakaru svētdienās, jo nejūtas gatavs?? saka, ka viņam vēl kādu pusgadu vajag, lai Ļoša pasaka priekšā, ko darīt. kādreiz pa reizītei aizgājām, bet neko prātīgu nedarījām, bet tagad viņš paziņo kko tādu. vienu arī nelaiž.
esmu riktīgi dusmīga. Sad
kā lai viņam ieskaidro, ka man tur neviens neuzmāksies, nedarīs pāri?
uz salsas tusieņiem viņš mani vienu arī nelaidīšot, a man dejot gribas vairāk kā ēst Sad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Nata



Зарегистрирован: 14.09.2006
Сообщения: 1748
Откуда: ГЁГ§ ГђГЁГЈГЁ, Г­Г® Гў Ðîòòåðäàìå

СообщениеДобавлено: Sun Jan 27, 2008 6:16 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nju, es gan jau neko jaunu nepateikšu... pareizāk sakot, neko neteikšu, tikai iedošu linku, uz kuru tiek parasti sūtīti visi "newbies" Wink

http://www.vivalasalsa.lv/forum/viewtopic.php?t=34

gara, gara tēmu, ko ir vērts palasīt tavam pusim, kamēr viņs sēž mājās un nenāk uz tusiņiem. Gan jau nāks pie prāta Wink
Bet nu, jāsaka, ka šādas domas, liekas, pašā sākumā ir bijušas kādiem 95% no dejotājiem. Vēl arī jāpiebilst, ka tā "mājās sēdēšana" īpašu labumu dejošanas prasmei nedod, pārbaudīts un piemēru vairak nekā vajag... Nu, viss tajā tēmā ir arī apspriests-pārspriests utt. Wink

īsāk sakot, ved viņu šurpu, mēs ar viņu dejosim Smile Es (vismaz no savas puses) apsolu neuzmākties Wink Twisted Evil Laughing
_________________
ツ the reason you smile В®
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Amieela



Зарегистрирован: 09.12.2007
Сообщения: 3
Откуда: Riga, Kengarags

СообщениеДобавлено: Sun Jan 27, 2008 6:49 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

jā, nu es to saprotu.. tik viņam ieskaidrot :@
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов www.vivalasalsa.lv -> ГЋГЎГ® ГўГ±ГҐГ¬ îñòàëüíîì Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Наш провайдер:

Top.LV